• Administrator
 •  
  Zapraszam do rejestracji na forum. Facebook może w każdej chwili skasować wszelkie grupy NPTV I inne. Tu nas tak szybko nie wyczyszczą.
  Zarejestroeani mają dostęp do forum ukrytego.

  Potrzebne jest Logo dla forum INFORMACJE TUTAJ

  NPTV NADAJE! ZAPRASZAMY NA KANAŁ YOUTUBE LINK
   

Regulamin

Regulamin i inne ważne lub mniej ważne rzeczy związane z naszym forum.
Awatar użytkownika
kamrat_karol
Administrator
Posty: 16
Rejestracja: 24 gru 2020, 11:50

Regulamin

Post autor: kamrat_karol »

1. O regulaminie.


a) Celem niniejszego regulaminu nie jest ograniczanie swobody korzystania z Portalu, ani tym bardziej ograniczanie dostępu do niego komukolwiek.
b) Regulamin jest zbiorem zasad, których przestrzeganie ma pozwolić wykorzystać narzędzie jakim jest Portal w sposób optymalny.
c) Regulamin ten nie jest wyłącznie wymysłem administratora, lecz wynikiem wspólnej pracy i kumulacją doświadczeń moderatorów, oraz zwykłych użytkowników.
d) Regulamin ustala Administrator oraz moderatorzy. I dlatego jeżeli chiałbyś dodać do regulaminu napisz prywatną wiadomość najlepiej do administratora!!!
e) Każda osoba korzystająca z Portalu jest zobowiązana to przestrzegania niniejszego regulaminu.
f) Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w sytuacji jego łamania.
g) Regulamin zaczyna obowiązywać w momencie jego opublikowania, a wszelkie ewentualne zmiany w nim zachodzące mają skutek natychmiastowy.
h) Zapoznać się z regulaminem można (i należy) przy rejestracji na forum.
i) Należy pamiętać, że dokonując rejestracji automatycznie zgadzamy się na przestrzeganie niniejszego regulaminu.
j) Jest on też dostępny na stronie głównej portalu.

2. Cele działania forum.

a) Forum wilcykamraci służy przede wszystkim ZDOBYWANIU WIEDZY na temat wolności i swobód obywatelskich oraz zagadnieniach o zbliżonej tematyce.
b) Forum umożliwia uzyskiwanie pomocy przy rozwiązywaniu problemów, wymianę opinii i doświadczeń.
c) Działanie forum opiera się na wzajemnej pomocy wszystkich użytkowników.
d) Jedynym wymogiem jest korzystanie ze specjalnie do tego celu stworzonego forum i przestrzeganie zasad na nim panujących.
e) Panowie Marcin Osadowski i Wojciech Olszański/Aleksander Jabłonowski NIE WSPÓŁTWORZĄ tego forum. Jednak forum będzie wspierać i pomagać NPTV. Dlatego pojawiają się odnośniki do ich kanału, a także wyświetlany jest numer konta do wsparcia finansowego kamratów.

3. Zasady panujące na forum.

a) Korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.
b) Aby mieć możliwość wypowiedzi na forum, należy się tylko zarejestrować.
c) Wymagany jest tylko miejsce zamieszkania (jeżeli nie chcesz aby inni dowiedzieli się z skąd jesteś wystarczy że napiszesz np. okolice Warszawy (swojego powiatu)
d) Treści publikowane na forum muszą być zgodne z polskim prawem.
e) Zabrania się publikowania na forum treści i materiałów, pornograficznych, nieetycznych, obrażających czyjeś uczucia religijne lub uznawanych powszechnie za obraźliwe
f) Dotyczy to wszelkich treści wprowadzonych na forum przez użytkownika - w wiadomościach, pseudonimie, podpisie, emblemacie i innych.
g) Administrator i moderatorzy podejmują starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości.
h) Należy więc zdawać sobie sprawę, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Dlatego każdy piszący odpowiada za to co pisze na forum!!!
i) Każdy użytkownik forum powinien starać się traktować innych uczestników dyskusji tak samo, jak sam chciałby być traktowany. Oczekując szacunku, pamiętajmy o okazywaniu go innym.
j) Aktywne uczestniczenie w dyskusjach toczących się na forum, jest oczywiście mile widziane
k) Forum nie służy do załatwiania spraw prywatnych - do tego służy mechanizm PW (prywatna wiadomość) oraz email.
l) Przy publikacji jakichkolwiek materiałów, należy pamiętać o przestrzeganiu praw autorskich.
ł) Zabrania się samowolnego publikowania cudzych danych teleadresowych.
m) Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek. Dotyczy to w szczególności treści komercyjnych.
n) Jeżeli na danym forum obowiązują szczególne zasady, są one zamieszczone na tym forum w specjalnym ogłoszeniu. Jest tam również sprecyzowana tematyka danego forum.
o) Wobec zasad obowiązujących na forum, wszyscy użytkownicy są równi.
p) Do przestrzegania regulaminu zobowiązani są zwykli użytkownicy, oraz moderatorzy.

4. W stosunku do osób łamiących

a) W stosunku do osób łamiących zasady ustanowione w tym regulaminie, stosowane będą przez moderatorów i administratora odpowiednie kary..
b) W przypadku drobnych odstępstw od obowiązujących zasad, stosowane będzie upomnienie, wraz ze wskazaniem punktu w regulaminie, który został naruszony.
c) Posty, których treść jest wynikiem nieznajomości obowiązujących na forum zasad, będą blokowane lub usuwane bez powiadomienia.
d) Posty rażąco naruszające regulamin, będą bezpowrotnie usuwane z forum. Osobom permanentnie i celowo łamiącym regulamin, administrator postara się uniemożliwić korzystanie z forum.

5. Niejasności i spory.

a) W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można je wyrażać publicznie na forum Propozycje i uwagi, bądź poprzez wysyłanie prywatnej wiadomości do moderatorów lub administratora. Zalecaną metoda jest ta druga.
b) Jeżeli ktoś nie zgadza się z decyzjami i działaniami podejmowanymi przez moderatorów lub administratora forum, powinien skontaktować się bezpośrednio z osobą, co do której poczynań ma zastrzeżenia.
c) Używanie forum Propozycje i uwagi do rozstrzygania sporów między użytkownikami, traktować należy jako ostateczność.Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany lub dodawania kolejnych punktów do regulaminu.
ODPOWIEDZ